Хто не любить пляжний відпочинок? Сонце, солоні бризки, свіже повітря та чудовий настрій. Пляжний відпочинок нам уявляється, як щось ледаче і неспішне.

Зараз ми розповімо вам про 10 пляжів, які реально дивують. Тут зовсім не хочеться скоріше заснути в шезлонгу під парасолькою. Навпаки, хочеться облазити і вивчити кожен куточок, все сфотографувати, а потім — обов’язково повернутися ще раз.

Абсолютно нестандартний пляжний відпочинок для любителів подорожей і пригод.

Хонопу — Кауаї, Гаваї

Дістатися сюди по суші не можна. Плисти на каное — довго. Не у всіх вистачає терпіння подолати чималу відстань заради маленького пляжу. А даремно. Це одне із самих незайманих місць нашої планети, якщо такі залишилися. Він захований під високою скельної аркою. Тут немає кіосків з морозивом і напоями, ніхто не дає напрокат лежаки. Зате, це сама справжня дика природа.

Ансе Сурс д’аржан — Ла-Діг, Сейшельські острови

Займає одну з перших позицій у рейтингу найкрасивіших місць нашої планети. Білий пісочок, як борошно. За ним — зелені пальми і мальовничі валуни. Море приголомшливо блакитне. А ще, тут не буває хвиль — вода дуже спокійна. Такий куточок потрібно було б придумати або намалювати в фотошопі, але він вже існує.

Дорога гігантів, Ірландія

За легендою, 1000 років тому тут жили гіганти, а в небі літали дракони. Про драконів не знаємо, але ця місцевість точно нагадує колишнє притулок міфічних велетнів. Диво природи! Тут 40 000 базальтових колон, які природа з’єднала між собою. Кажуть, вони утворилися після виверження одного з вулканів. Додайте холодне море з поривами вітру, хвиль і туманами. Дійсно, захоплююче видовище.

Бенагил Сеа Каве — Алгарве, Португалія

Європа теж може порадувати нас дивовижними морськими видами. У Португалії понад 200 кілометрів прибережної території. Цей скельний район з невеликими печерами, прихованими бухтами і буйною рослинністю. Всередині однієї з печер захований пляж! Мало хто знає про нього, а місцеві не хочуть ділитися інформацією. Спробуйте відшукати його — не пошкодуєте.

Зоряний пляж — Іріомоте, Японія

Якщо зачерпнете трохи піску тут, то дуже здивуєтеся. Кожна піщинка — крихітна зірка! Такі складні геометричні форми — не збіг. І ніякої містики тут немає. Просто це останки маленьких фораминиферов — морських організмів, яких роками викидає на сушу. Їх скелети перетворили звичайний пляж у всесвітньо відомий.

Пляж Кафедральних соборів — Рибадео, Іспанія

Це природна пам’ятка. Скельні утворення, гроти, печери і виступи в скелях своєї монументальної урочистістю нагадують обриси католицьких соборів. На жаль, потрапити сюди можна тільки під час відливу, оскільки всі ці «Собори» приховані під водою. Але, це і робить пляж таким недоступним і привабливим.

Білий рай — острів святої Трійці, Австралія

Білосніжний пісок цього пляжу зробив його одним з найпопулярніших в Австралії. А ще — найчистіша вода. Зберегти природу незайманою вдалося завдяки тому, що це — національний парк. Немає готелів, туристичні маршрути тут не проходять. Натомість, пляж можна вільно відвідувати. Правда, всього на 1 день. Це єдиний маршрут для туристичних груп з сусідніх островів.

Рейнисфьяра — Вік, Ісландія

Є ще Чорний Пляж. Він знаходиться в Ірландії. Рейнисфьяра — це містечко з готичним чарівністю. Пісок абсолютно чорний. Крім того, тут високі базальтові темні колони. Вони надають місцем особливе сумне чарівність.

Прихований пляж — острів Мариета, Мексика

Знаходиться усередині скель. Дійсно, прихований куточок природи. Нагадує великий басейн. Щоб сюди потрапити, доведеться постаратися. Проплисти через природний тунель в скелях, добратися по суші або на воді до самих скель. Натомість, вас чекає неймовірне видовище. Вже давно визнане надбанням Мексики. Тут займаються дайвінгом, сюди приїжджають любителі підводного плавання.

Биолюминесцентный пляж — Ваадху, Мальдівські острови

Справжній тропічний пляж. Вдень це райський куточок, звідки не хочеться йти. Зовсім не потрібно! Найцікавіше починається із заходом сонця. Вночі вода починає світитися мільярдами крихітних вогників. Це справжній космос. З’являються мікроорганізми, які світяться тільки при світлі місяця. Це зовсім крихітні одноклітинні мікроорганізми, а яку неймовірну картину творять! Але, вони тут не круглий рік. Всього з лютого по липень. Вибирайте час в цей період, це варто побачити!

До речі, щось схоже можна застати в Криму у вересні. Море, правда, не світиться, але тіло у воді ніби рідким золотом облито. Пливеш, а від тебе золоті кола, піднімаєш руку, а з неї стікає вже не вода, а якась сяюча тягуча рідина Це — щось! Хто бачив — не забуде ніколи. Навіть озеро світлячків в Малайзії трохи меркне перед цим явищем.

Дякую що читаєте нас. До зустрічі!


Підпишись на оновлення блогу і отримуй свіжі статті на пошту
Завантаження…
Натискаючи кнопку «Підписатися»,ви даєте
згоду на обробку своїх персональних даних

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вам також може бути цікаво


Відпочинок в Ріміні – чим зайнятися і що спробувати

Чим хороші і зручні готелі мережі Iberostar

Риповые течії — що це і як в них вціліти