Кількість днів: 8
Країна: Угорщина
Бюджет: 920 євро на людину (з розрахунку, що подорожуємо удвох, тобто номери в готелі і оренда машини на двох).

Невеликий цікавий маршрут по Угорщині для тих, у кого видався короткий відпустку. Зручний в період травневих свят.

Коли часу на подорож не багато, а змінити обстановку дуже хочеться, можна вибрати велику країну, коли розриваєшся від бажання побувати скрізь і побачити все, а середньої величини держава з прекрасною туристичною інфраструктурою, зі зрозумілими місцями для розваги і невеликими містечками, що представляють історичну цінність і національний колорит.

На наш погляд, Венгирия, — саме таке місце. Маршрут можна збільшити, додавши по кілька днів на вподобане місце, або скоротити до трьох – чотирьох днів, обмежившись прекрасним Будапештом з його купальнями і пішими прогулянками по зелених вулицях , посиденьками в місцевих кафе, а в теплу погоду поїздкою на річковому трамвайчику по Дунаю.

1 день – днем виліт з Москви прямим авіарейсом в Будапешт. Заселяється в готель Harmonia Palace в центрі міста. Відпочиваємо. Гуляємо по району Белварош (вулиця Ваци). Увечері купальня Рудаш з велнес процедурами. З верхнього поверху купальні відмінний вид на річку Дунай. Насолоджуємося красою міста.

2 день – продовжуємо гуляти по Будапешту. Програма цього дня насичена: Королівський палац, Будайська фортеця, Рибацький бастіон, церква Матяша.

3 день – останній повний день в Будапешті. Розслабляємося в купальні Геллерта. Піднімаємося на гору Геллерт. У другій половині дня гуляємо по проспекту Андраші, заходимо в музей «Будинок терору». Увечері милуємося замком Вайдахуняд в парку Варошлігет.

4 день – вранці беремо машину на прокат і одним днем їдемо дивитися колоритні старовинні середньовічні міста Сентендре, Вищеград, Естергом. Увечері повертаємося в Будапешт в свій готель.

5 день – виїжджаємо з готелю Будапешта. Їдемо на машині на озеро Балатон. По дорозі дивимося замок Брунсвік, замок Борі, Секешфехервар, оглядаємо курортне місто Шиофок. Увечері заселяється в готель Muschel Panzió містечка Кестхей.

6 день – у першій половині дня відвідуємо термальне озеро Хевіз. У другій половині дня мукачевський палац Фештетич.

7 день – на машині одним днем: півострів Тихань, печери Лоці, виноробня Figula Pincészet. Увечері гуляємо по місту-курорту Балатонфюред.

8 день – виїжджаємо з готелю Кестхея і їдемо в аеропорт Будапешта. В аеропорту здаємо машину. Вилітаємо до Москви.

Зверніть увагу, що в самому Будапешті автомобіль не потрібен. Міський транспорт зручний, до всіх визначних пам’яток маршруту можна легко дістатися.

Купальні можна вибрати й інші. Ми вирішили зупинитися на цих, грунтуючись на відгуках знайомих.

І, до речі, поки ми не зустріли людину, якій не сподобався б Будапешт. Так що дуже радимо побувати у цьому прекрасному місті.

попередня статтяЕмілія-Романья – їжа, вино, сонце, море і головні визначні памятки
наступна статтяЦерква святого Миколая у Празі — від готичного храму до концертного залу