Будинок Джульєти (Casa Di Giulietta) — одна з головних визначних пам’яток Верони з найвідомішим балконом в світі. Щодня натовпи людей прокладають свій шлях через вузьку арку у двір, щоб помилуватися і сфотографувати знаменитий балкон. Пари різного віку клянуться тут у вічній вірності, пам’ятаючи про красивій п’єсі Шекспіра «Ромео і Джульєтта».

Всіх цих людей мало хвилює факт того, що двох головних героїв ніколи не існувало, а Вільям Шекспір ніколи в своєму житті не був у Вероні. Тим не менш, саме це місто нерозривно пов’язаний з красивою і сумною долею двох закоханих.

Зміст статті

  • 1 Будинок-музей
  • 2 Статуя Джульєтти
  • 3 Листи до Джульєтти
  • 4 і скільки коштує
  • 5 Де зупинитися у Вероні
  • 6 Будинок Джульєтти на карті

Будинок-музей

Визнаючи цей фактор, влада міста Верона викупили будинок Джульєтти, щоб дозволити незліченній кількості пар, які приїжджають щороку, вільно відвідувати це дуже романтичне місце.

Спочатку будівля була у власності родини Даль Капелло. З 1667 року будинок неодноразово міняв власників, а у 1907-му на аукціоні його і набуло самоврядування Верони, щоб переробити стару споруду в гідний музей п’єси «Ромео і Джульєтта».

Однак сталося це подія не відразу, а лише в 1936 році, коли під керівництвом Д. Кьюкора у світ вийшла екранізація цього твору Шекспіра.

Було відреставровано фасад, двір, балкон Джульєтти і багато інші частини споруди. Деяка частина коригувань була спрямована на відтворення елементів, показаних у фільмі Джорджа Кьюкора.

Вся реставраційна робота проходила поетапно: спершу 30-е, потім 70-ті, в кінці 90-ті роки. Тому даний музей офіційно відкрився тільки в 1997 році.

Статуя Джульєтти

Одна з найцікавіших тутешніх прийме пов’язана зі статуєю Джульєтти.

Її автором є Нерео Костантини, матеріал — бронза. Реставратори встановили скульптуру на території внутрішнього двору в 1972-м.

Кажуть, що якщо потерти праву грудь бронзової дівчини, то до людини негайно прийде любовне щастя. З-за цієї чудової прикмети скульптура серйозно постраждала: відвідувачі настільки сильно затерли праву грудь статуї Джульєтти, що вона в якийсь момент тріснула.

У кінцевому рахунку, скульптуру було вирішено заховати в будівлі музею, а на її місце поставити дублікат.

Крім знаменитої історії кохання, будинок Джульєтти володіє і іншими цікавими рисами.

Пам’ятка вражає своєю архітектурною складової:

  • дизайн будинку витриманий в прекрасному готичному стилі XIV століття
  • в окремих кімнатах і залах можна знайти численні експонати, пов’язані з вищезазначеним періодом

Вони дають хороше уявлення про особливості життя стародавньої Вероні.

Листи до Джульєтти

Якщо ви хочете поділитися своїми любовними переживаннями і серцевими стражданнями, то можете написати лист Джульєтту і опустити його в поштову скриньку, який встановлений поруч із сувенірним магазинчиком у дворику біля входу в Клуб Джульєтти.

Або написати електронний лист з допомогою комп’ютера на місці. Кімната з комп’ютерами розташована поруч з сувенірним магазином.

Туристи і просто так листи приклеюють до стіни будинку

На всі листи відповідає веронська громадська організація Клуб Джульєтти. Так що ваш лист не залишиться без відповіді.

Час роботи і скільки коштує

  • Вхід в музей будинку Джульєтти коштує 6 євро.
  • Музей відкритий з вівторка по неділю з 08:30 до 19:30. У понеділок з 13:30 до 19:30

На цьому пам’ятні місця присвячені Джульєтті не закінчуються. У підвалі монастиря капуцинів знаходиться гробниця Джульєтти. А в капелі монастиря пам’ятне місце, де закохана пара обвінчалася.

Адреса монастиря: Via del Pontiere, 35.

Де зупинитися у Вероні

Зараз багато варіантів житла у Вероні з’явилося на сервісі AirBnb. Як користуватися цим сервісом у нас написано тут. Якщо ви не знайдете вільний номер в готелі, то шукайте житло через цей сайт бронювання.

Пропонуємо непогані варіанти готелів у Вероні

Будинок Джульєтти на карті

Не забувайте ділитися-яким матеріалом з друзями в соц мережах, підписатися на нашу розсилку та будьте в курсі нових оповідань. До нових зустрічей на нашому блозі і в подорожах.


Підпишись на оновлення блогу і отримуй свіжі статті на пошту
Завантаження…
Натискаючи кнопку «Підписатися»,ви даєте
згоду на обробку своїх персональних даних

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вам також може бути цікаво


Селище Бурштиновий Калінінградській області — чим зайнятися, що подивитися

Рибна село в Калінінграді — що це таке і водиться там рибка

Парк мініатюр в Калінінграді — шедеври російської архітектури в Південному парку