Сьогодні поговоримо про те, як людина і природа можуть працювати разом. Результати цього співробітництва вражають, захоплюють і надихають. Здається, що це природні пам’ятки, за підтримки нашого брата, буквально зійшли зі сторінок фантастичного роману.

1. Семук Чампей, Гватемала

Річка Кахабон знаходиться в Гватемалі. Її води прагнуть вниз по схилу вапнякових гір. Причому, дуже мальовничо! За довгі-довгі роки утворилися природні каскади, водоспади. А ще кришталево-чисті басейни з блакитною водою.

2. Віньялес, Куба

Абсолютно нетиповий пейзаж для Карибських островів. Швидше нагадує Таїланд чи В’єтнам. Екскурсійні автобуси завжди зупиняються тут, щоб туристи встигли помилуватися долиною Віньялес.

3. Столова гора, Венесуела

Це найвища з тутешніх гір. На ній ви побачите природні сходи, каскади і тераси. Там безліч водоспадів, великих і малих. Вершина гори постійно знаходиться в туманному хмарі.

4. Замок Ф. Шеваля, Франція

Довгих 33 роки Фердинанд Шеваль будував свій «ідеальний замок». Це споруда знаходиться у Франції. Хоча, фантастичний замок нагадує індійський храм. Все як у фільмах про Лару Крофт.

5. Церква Сен-Мішель д ‘ Егіль, Франція

Цій споруді, за оцінкою фахівців, 2000 років. Вона непогано збереглася для такої старовини. Каплиця збудована на скелі, прямо над селом Ле-Пюї-ан-Веле.

6. Руїни римського Лептіс Магна, Лівія

Місто часів Римської Імперії. Тут ви зможете прогулятися між рядами колон, пройти під тріумфальними арками. Збереглися вигадливі орнаменти на стінах.

Leptis Magna in Libya

7. Стародавнє місто Мерое, Судан

Мэроэ колись був головним містом царства Куш. На нашу радість, тут збереглися неймовірні усипальниці і багаті мавзолеї. Все це майже не зворушено часом. Справжні артефакти давнього царства вдалося виявити і зберегти.

8. Кикул (Джемила), Алжир

Ще одне місто періоду могутності Римської Імперії. Знаходиться високо на гірському хребті. Відмінно збереглися храми, публічні будівлі. Звичайно, куди без значного амфітеатру?

9. Біосферний заповідник Лаука, Чилі

Звучить загадково, погодьтеся? Насправді, це високогірний заповідник (4,5 кілометра над рівнем моря). Тут мешкають унікальні види тварин. Тут же археологічні знаходять нерукотворні пам’ятники природи. Особливу увагу зверніть на пейзаж навколо.

10. Згаслий вулкан Мэлифелл, Ісландія

Вулкан давно погас. Поросла зеленим мохом, деревами. Його обвиває серпантин річок, потічків, тут є свій льодовик. Дуже красиве природне споруда правильної конічної форми.


Підпишись на оновлення блогу і отримуй свіжі статті на пошту
Завантаження…
Натискаючи кнопку «Підписатися»,ви даєте
згоду на обробку своїх персональних даних

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вам також може бути цікаво


Селище Бурштиновий Калінінградській області — чим зайнятися, що подивитися

Рибна село в Калінінграді — що це таке і водиться там рибка

Парк мініатюр в Калінінграді — шедеври російської архітектури в Південному парку