Сьогодні ми хочемо розповісти вам про один законопроект, який потрапив в Держдуму 9 січня. Власне, чому ми вирішили написати про таку далеку від подорожей і пригод темі? Скажемо відразу, законопроект має пряме відношення до виїзду з країни. А саме, до недавніх боржникам.

Сьогодні непогашені борги, кредити сильно ускладнюють процес отримання дозволу для виїзду. Сума 10000 рублів і вище за непогашеними боргами закриє для вас кордону. Найстрашніше тут, що багато хто навіть не знають, що на них висить заборона. Співробітники банків і кредитних організацій прямо не говорять про такі ризики, а дрібний шрифт ми читаємо рідко.

Служба судових приставів в аеропорту

Сенатор Вадим Тюльпанів вніс до Держдуми поправки до закону «Про виконавче провадження». Завдяки цієї поправки, в аеропортах з’являться служби судових приставів. Це офіси, де ви зможете оперативно перевірити стан свого боргу. У разі, якщо ви все оплатили, борг погасили — отримаєте свій дозвіл для виїзду. Це буде робитися швидко, так що великі шанси потрапити на своїй рейс, полетіти відпочивати або працювати без затримок.

“Поправки передбачають наступний пункт: «У разі подання боржником відомостей про виконання вимог виконавчого документа арешти і обмеження, введені раніше, знімаються негайно», — пояснив сенатор.

До цієї поправки було: навіть якщо ви свій борг погасили, бюрократичні зволікання з отриманням дозволу на виїзд могли займати час. Дані не передали, поправки в базу не внесли, хтось щось забув. Підсумок: ви більше не боржник, але заборона буде висіти ще якийсь час.

Тепер заборона можна буде оперативно зняти прямо в аеропорту.

Вам необхідно буде мати при собі паспорт, документи, що підтверджують погашення боргу.

Державі така ситуація теж вигідна. Якщо в аеропорту можна буде оперативно отримувати дозволи, то підвищиться збирання боргів. Як розумієте, тут вибирати не доводиться, особливо якщо йдеться про діловий, важливою поїздці. Чоловік готовий буде піти на багато чого, щоб отримати дозвіл.

Систему вже випробували

Система була випробувана в новорічні свята. Служба судових приставів працювала надзвичайно продуктивно. Всі залишилися задоволені. Проект закону вже допоміг багатьом громадянам врятувати свої новорічні канікули. Таке ось Різдвяне диво від Федеральної Податкової Служби.

За підсумками роботи стали видні багато недоліки існуючої системи. Наприклад, людина вже деякий час тому погасив борг, отримав необхідні документи. Але, в базі боржників все ще числиться, а значить — не може перетнути кордон.

Як тільки закон офіційно затвердять, розшириться сфера його застосування. Такі ж пункти будуть встановлені на всіх прикордонних постах. Поки що законопроект пройшов, отримав схвалення, тепер його чекає затвердження. Нові правила пропонують запустити з 1 січня 2018 року. Ми вважаємо, що це дуже хороша новина для всіх нас, адже зараз економічна ситуація зовсім не так проста.


Підпишись на оновлення блогу і отримуй свіжі статті на пошту
Завантаження…
Натискаючи кнопку «Підписатися»,ви даєте
згоду на обробку своїх персональних даних

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вам також може бути цікаво


Готовий маршрут по регіонах Італії Емілія-Романья і Ломбардія: від Ріміні до Мілана

Нова функція поділу платежу від AirBnb

Нові правила: як тепер провозити свій багаж і ручну поклажу в літаку з 5 листопада 2017 року