Привіт, друзі. Пропонуємо вам маршрут для самостійної подорожі по регіонах Італії Емілія-Романья і Ломбардія, де розташовані курорти адріатичного моря і перлини міст, що зародилися ще в середні століття.

  • Кількість днів: 10
  • середня вартість на двох: 1600 євро.

У вартість входить переліт, страховка, транспорт, їжа, оплата житла.

Зміст статті

  • 1 Поїздка взимку
  • 2 Поїздка влітку
  • 3 Маршрут

Коли краще їхати: у будь-який час року. Краще в кінці січня, лютий (сезон розпродажів); на початку червня (немає сильної спеки і можна купатися), в кінці липня (море + починається сезон розпродажів). Ріміні і Мілан — міста, де знаходяться знамениті аутлети італійських брендів (тому купити модний одяг дешевше, ніж в Росії, ви можете завжди (хоч і без серйозних знижок). Є аутлети і в Сан-Марино, але ми вважаємо, що в Сан-Марино потрібно з’їздити просто за враженнями.

Якщо вам не дозволяє відпустку відвести на маршрут 10 днів, то можна пропустити деякі міста і тим самим скоротити маршрут до 7 днів.

Якщо у вас літню відпустку — додавайте дні на Ріміні, щоб поніжитись у спокійному морі та позасмагати на кращих європейських пляжах.

Щоб обчислити вартість, беріть за основу 50 євро в день. Цю суму можна знизити за рахунок вартості житла і харчування (можна зняти апартаменти з кухонним куточком).

Плюс таких квартир — економія. Мінус — треба самим готувати і ходити в магазин. Ще один плюс — ви їсте те, що хочете, а не те, що дають.

Маршрут зручний і влітку, і взимку. Але у кожного часу є свої родзинки, про яких ми розповімо.

Поїздка взимку

Плюси: Не жарко, ні натовпу туристів, ціни нижче, ніж у високий сезон (в тому числі і на авіаквитки), можна потрапити на різдвяні ярмарки і зимові розпродажі. На купівлі одягу можна заощадити до 50%.

Мінус: Немає зелені, короткий світловий день, не купатися і не позасмагати.

Поїздка влітку

Плюси: Сонце, море, зелень, довгий світловий день, в кінці літа починається літній сезон розпродажів. Теж можна заощадити на 50%.

Мінуси: спека (сердечникам складно дихати і рухатися), наплив туристів, ціни на готелі та авіаквитки вище, ніж в низький сезон.

Маршрут

попередня статтяЩо подивитися і куди сходити на Мальтійської площі в Празі
наступна статтяТрадиції і забобони з усього світу — різні країни, різні звичаї