Привіт, друзі! Сьогодні хочу розповісти про те, що вірність і надійність — не тільки приємні якості характеру, а й взаємовигідні. Всі ми, користувачі інтернету і у нас є провайдер. Я вибрала свого з 4 рази, і ось уже 8 років задоволена тим, як компанія працює. Компанія Дубниская, називається Телеком МПК (ТМПК).

Нещодавно у неї був ювілей і в честь свята керівництво компанії вирішило самим надійним користувачам зробити подарунок: по-перше зібрати нас і познайомитися особисто, а по-друге зіграти з нами в пейнтбол. Я опинилася якраз таким постійним і надійним клієнтом. Загалом, дивіться фотографії та відео, про те, як пройшла зустріч.

В пейнтбол я давно хотіла зіграти, тільки все не збиралася команда, а однією ну зовсім не цікаво грати. А тепер фото і розповідь, як все було.

Щасливий пейнтболист

Відкриваю я пошту, а там лист із запрошенням. Знаєте, це дуже приємно, коли безперебійно працює інтернет, коли з будь-якого питання роботи мережі можна отримати грамотну і, що важливо, зрозумілу консультацію, коли легко дозваниваешься до тих підтримки і чуєш живий приємний чоловічий голос. Власне, що ще потрібно від провайдера? А тут виходить, що не тільки я ціную їх надійність, але і вони мою. Приємно.

На те, щоб зустрітися в лісі між Дубной і Дмитровим на спортивній базі в пейнтбольному клубі «Стратег» я погодилася одразу. Адміністратор попередив, що нам видадуть форму, а от взуття потрібно мати свою. Зручну. І доїхати до бази доведеться самій. Самій так самої. У 10:30, як запрошували я приїхала на «збори».

Всіх гостей зустрічали біля головного входу і відразу відправляли переодягатися. Спецодяг була чиста, без слідів фарби від попередньої гри. Загалом, своя одежа була захищена дуже добре.

Готуємося до гри

Коли всі зібралися, почався інструктаж. Нам пояснювали, як користуватися маркером (так називається зброя), в якому випадку гравець вважається вбитим, як правильно йти з поля гри і інші тонкощі пейнтболу.

Йде інструктаж

Я слухала дуже уважно ? (друга праворуч)

Так як гравців було 37 чоловік, нас розподілили по 6-ти команд і кожній команді видали свої розпізнавальні кольори. Моїй команді дісталася жовта майка лідера.

Моя команда

Команда суперників

Всі команди були зібрані у випадковому порядку. Друзі, дружини і чоловіки виявилися суперниками. Зроблено це було спеціально, щоб всі за час гри змогли здружитися і завести нових друзів. А ще, щоб подружжя могли культурно «помститися» за всі свої побутові розбіжності

В моїй команді було 2 абонента та 3 працівника ТМРК.

Ви знаєте, що живу я в місті фізиків-ядерників Дубні. З’ясувалося, що фізики не кричать «сир» або «чииз» під час зйомок. На цій загальній фотографії, де все ще живі, ми кричимо «Фізика!»

Фізика!

Остання підготовка до гри: заряджаємо маркери фарбою і балони повітрям.

Останні приготування до гри

І почалася гра. Було 3 різні майданчики. На кожну гру давали 7 хвилин. За цей час потрібно було вбити — позначити маркером всіх суперників. Перемагає та команда, яка виведе з гри всіх супротивників за 7 хвилин. Якщо час закінчився, а в командах залишилися живі, то переможці визначаються за кількістю найбільших гравців, що залишилися.

Гра почалася

Влучний стрілець

Леніну теж дісталося

Йдемо перезаряджати зброю

Скажу чесно, що всі 3 гри наша команда програвала і я толком не пограла. Я була трохи засмучена. Але все-таки нам випав шанс помститися.

Після маленьких майданчиків, всіх гравців поділили на 2 команди і ми пішли грати у велику гру. Завдання у великій грі на 3-х флагштоках підняти і утримати 30 секунд колір свого прапора. Тут я відірвалася. Наша команда розробила стратегію. 3 гравці намагаються дістатися до флагштоків, решта їх прикривають. Мені дісталася роль снайпера.

Ох, як же я стріляла! «Замочила» п’ятьох. І ми перемогли!

Щасливі всі

Після гри були нагородження, вітання, обійми, клятви у вічній дружбі і святковий стіл із смачним пловом.

Для тих, хто теж хоче пограти в гру даю адресу пейнтбольного клубу “Стратег“. Він знаходиться в 80-ти км на Дмитрівському шосе, між Дубной і Дмитровим, на території колишнього піонерського табору.

З повагою, ваш снайпер Галина Суботіна


Підпишись на оновлення блогу і отримуй свіжі статті на пошту
Завантаження…
Натискаючи кнопку «Підписатися»,ви даєте
згоду на обробку своїх персональних даних

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вам також може бути цікаво


Гірськолижні курорти Ліхтенштейну: Малбун і Штег всього в 17 км від столиці князівства – Вадуц

Головні різдвяні ярмарки Берліна 2017-2018 на карті, що спробувати з національної кухні

Риповые течії — що це і як в них вціліти