Китай не перестає дивувати нас технологічними новинками. Але, тепер Піднебесна дійсно зуміла вразити нас. У китайській провінції Хунань будується міст, який точно не зіпсує природний пейзаж. Дві гірські вершини з’єднає… невидима конструкція! Ніякої магії, тільки особливі матеріали. Або по-простому — «невидимі».

До речі, національний парк Чжанцзяцзе вже отримав неофіційну назву «Аватар». Пам’ятаєте фільм Джеймса Кемерона з однойменною назвою? Ні-ні, фільм знімався зовсім не тут.

Парк виглядає точнісінько, як вигадана планета Пандора. Не вистачає тільки літаючих скель, величезних крилатих коней і іншої незвичайної космічної живності.

Парк приваблює масу туристів, а з часом їх буде ще більше. Зараз розповімо чому.

Постояти над безоднею

Тут з’явиться невидимий міст. Аналогів у цій конструкції немає, в основному завдяки матеріалам. Проект розробили інженери з Martin Duplantier Architectes (MDA) і Daqian Landscape Architects.

Інженери вирішили використовувати дзеркальну сталь. Вона дає ефект «невидимості». Так що, він зовсім не прозорий. Просто відбиває поверхня нової стали допомагає йому «влитися» в навколишнє середовище.

Сталеві кріплення підтримують конструкцію з міцних скляних плит та каменю. Камінь при намоканні теж набуває сильні відображають властивості.

Конструкція буде відображати ландшафт. Щоб її побачити, доведеться довго придивлятися. На поверхні невидимого мосту буде цілком безпечно. Додатковий ефект створюється завдяки розпиленню води навколо нього. Так буде підтримуватися необхідна вологість, а сам він буде оповита таємничим туманом.

Якщо прогулянки по мосту вам мало — можна переночувати поруч з ним. Національний парк планує побудувати кілька невеликих готелів з видом на гірські вершини. Поруч кафе з широким панорамним оглядом.

Здається, ми вже знаємо, куди вирушимо в наше наступне подорож!


Підпишись на оновлення блогу і отримуй свіжі статті на пошту
Завантаження…
Натискаючи кнопку «Підписатися»,ви даєте
згоду на обробку своїх персональних даних

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вам також може бути цікаво


Селище Бурштиновий Калінінградській області — чим зайнятися, що подивитися

Рибна село в Калінінграді — що це таке і водиться там рибка

Парк мініатюр в Калінінграді — шедеври російської архітектури в Південному парку