Знаки на деяких пляжах попереджають нас «тут купатися небезпечно». На це завжди маса причин, які багато любителі пляжного відпочинку ігнорують. А є пляжі, яким попереджувальні та заборонні знаки просто не потрібні. Ніхто в здоровому глузді сюди купатися не полізе. Про таких небезпечних для життя місцях відпочинку ми хочемо поговорити сьогодні. Звичайно, все на ваш страх і ризик, але ми зобов’язані попередити колег-мандрівників.

Пляж Зиполите або «Берег мертвих»

Сама назва перекладається з мексиканського прислівники, як «Берег Мертвих». Зрозуміло, що бажання купатися тут мало. Починається все в квітні, закінчується в липні. Період сильних підводних течій вже забрав життя багатьох і багатьох купальщиків. Навіть досвідчені плавці тонули тут. В інший час теж якось не дуже хочеться купатися на цьому пляжі. Але, знаходяться сміливці, які хочуть помірятися силами з океанським течією. Довелося навіть встановити червоні прапорці, які попереджають плавців — тут дуже небезпечно.

У 2010 році вдалося врятувати 180 людей від смерті. А скількох не врятували? Крім самих течій, тут ще підступні підводні камені, гострі скельні виступи. Навіть доросла людина повинен чудово розуміти — тут можна загинути. Натомість, сам пляж притягує любителів єднання з природою. Тут можна позасмагати в стилі «ню», без осуду. Народу мало, ніхто особливо не стежить за тим, що відбувається на «Березі мертвих».

Австралійські отруйні медузи

Австралія дуже приваблива для туристів. Тут чудові пляжі, абсолютно неймовірна за красою природа, але… завжди є «але». Ці ж пляжі вважаються одними з найнебезпечніших у світі. Все через медуз. Тут мешкають «морські оси», які точно вас боляче вжалять. На жаль, їх отрута токсичний настільки, що може привести до летального результату. Всього-то на кілька хвилин. Так що купатися можна, але про це не варто забувати. Вони абсолютно непомітні, можуть підпливти до вас тихенько. Але, дуже агресивні.

Особливо небезпечний їх отрута в період жовтень—квітень. А найбільш чутливі до отрути — діти. Доросла людина буде важко переносити такий укус, але з великою ймовірністю і допомогою лікарів виживе. Дитина може загинути, не дочекавшись допомоги за 5-10 хвилин. Той же тип медуз мешкає поблизу Квінсленда, В’єтнаму, водиться в Тиморском море. За останні роки 10 чоловік трагічно загинули на пляжі з-за одного дотику щупальця медузи.

Вся таблиця Менделєєва на пляжі Домінікани

Скажімо так, якщо ви любите тепле море і красиві пляжі — Домініканська республіка здасться вам раєм. Але, не всі його узбережжя такі ідилічні. Наприклад, Байос де Хайна взагалі мало популярний серед місцевого населення і туристів. Все через фабрики, яка виробляє акумулятори. Відпрацьовані продукти і небезпечні сполуки потрапляють у воду. Тут вся таблиця Менделєєва на одному узбережжі. Свинцю, наприклад, в 1000 разів більше, ніж повинно бути. Що вже говорити про іншої «хімії». Кислоти, продукти розпаду і окислення. Ці пляжі, схоже, зовсім не привабливі навіть для птахів.

Рівень радіації зашкалює

З 1946 по 1958 роки США проводили випробування атомної і водневої бомби. Все це було на території Маршаллових островів на Тихому Океані. Всіх місцевих жителів евакуювали на 10 років. Потім уряд виніс рішення, що територія стала безпечною для життя. Це дуже красиві острови, тут мальовнича природа і приємні пляжі. Та тільки дуже швидко розвіялася ілюзія безпеки. Люди почали швидко вмирати від онкологічних захворювань. На ділі, радіація нікуди не поділася.

Пройде ще багато років, перш, ніж це місце стане реально безпечним. А може бути, Маршаллові острови так і залишаться нагадування про те, як людина може страшно нашкодити сам собі. Є сміливці, для яких покази лічильника Гейгера не перешкода. Вони приїжджають купатися і відпочивати сюди. Але, ми вам не рекомендуємо. Це може бути приємна поїздка, але з катастрофічними наслідками для здоров’я.

Молоді акули просто кусаються

Тепер про штат Флорида. Тут розташований пляж Нью-Смірна Біч. Його облюбували серфери. Зручний спуск, хороші хвилі. А ще, тут проходить молодість шестижаберной акули. Молоді «рибки» не можуть вбити людину, зате можуть покалічити або сильно покусати. Але, не варто недооцінювати молоду шестижаберную акулу.

Її укус може бути смертельним, якщо не звернутися до лікаря. Слина хижака кишить бактеріями, які-то і є найбільшою небезпекою. Акула їсть падло, навіть невеликий укус може призвести до стрімкого зараження крові. 18 вересня цього року тут добре запам’ятали. Акула покусала 3 осіб. На жаль, ми не знаємо, що з ними сталося потім.


Підпишись на оновлення блогу і отримуй свіжі статті на пошту
Завантаження…
Натискаючи кнопку «Підписатися»,ви даєте
згоду на обробку своїх персональних даних

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вам також може бути цікаво


Готовий маршрут по регіонах Італії Емілія-Романья і Ломбардія: від Ріміні до Мілана

Відпочинок в Ріміні – чим зайнятися і що спробувати

Нова функція поділу платежу від AirBnb