Привіт туристи і мандрівники. Сьогодні ми розповімо про нашому маршруті по Берліну, розрахованим на повний день. Причому день теплий — літній або осінній, тому що в нього включена прогулянка по парку Тіргартен. На власному досвіді знаємо, що взимку в місті так холодно, що не тільки в парк, — на вулицю виходити не хочеться. З точки зору компактного розташування пам’яток, столиця Німеччини влаштована дуже комфортно: можна поєднати активний відпочинок і розваги на природі, музичний концерт, картинну галерею та історичний об’єкт. Прогулянка по Берліну 2 день була саме такою.

У Тіргартен можна піти з дітьми — є простір для ігор і просто побігати, є пісочниці і дитячі майданчики. Дорослі можуть взяти човен, відпочити в пивному саду, послухати дзвіниці дзвони глокеншпіль, вивчити тріумфальну колону.

Потім, вийшовши з парку до філармонії, купити квитки на концерт (або замовити їх заздалегідь через сайт), побродити по прекрасній галереї Культурного центру, там же або поруч можна поїсти. Це займе якраз день. Ми не ходили в філармонію, а вибрали подальшу прогулянку до історичних об’єктів.

Маршрут у нас вийшов такий:

  • Парк Тіргартен
  • Галерея живопису
  • Меморіал Берлінської стіни
  • Хакські двори
  • попередня статтяАстрономічні години в Празі — інструкція до середньовічного гаджету
    наступна статтяВідгук про готель Manel Guest House в Полоннарува — затишне місце поруч із Древнім містом