Збираючись подорожувати, ми чекаємо нових відчуттів, приємних несподіванок, красивих видів для фотографій. Але, є маса місць, які сповнені несподіванок, видів і, повірте, це страшне видовище. Для тих, хто не боїться спускатися в катакомби, кого не лякають прогулянки по кладовищах і музеям з муміями, ми підготували «страшно» цікаву добірку. Кожне з цих місць полоскоче вам нерви, а чи захочете ви тут фотографуватися — ще велике питання.

Особливі інтер’єри середньовічних церков

Одне з льодових душу містечок знаходиться в Чехії. Так-так, крім вишуканих чеських замків, тут є реально страшні місця. Саме запам’ятовується, це Костніца Седлеце. Інтер’єри повністю оброблені людськими кістками. Тут використано близько 40 тисяч скелетів. Так, на тлі візерунків з черепів селфи робити не дуже-то хочеться.

Стара психіатрична лікарня

Стає ще страшніше, якщо уточнити: це дитяче відділення психіатричної лікарні. У ній містилося 9000 пацієнтів з 1930 року. Тут маленькі дитячі ліжечка, страшні прилади, лякаюча інфернальна атмосфера. Лікарня Рокланда, Оранжбург (Південна Кароліна, США). Вона славилася своїми не самими гуманними дослідами над психіатричними хворими. Хто знає, що бачили і запам’ятали ці стіни?

Філіппінські висячі труни

Старовинна філіппінська традиція. Труни підвішують мотузками на скелях. Так відбувається вже 2000 років в провінції Сагада. До речі, види там дуже мальовничі, але прогулянка по скельному району стає ще приємніше», якщо озирнутися навколо. А навколо — висяче кладовищі.

Катакомби в Палермо

Ось вже куди туристи зі всього світу прагнуть, так це на Сицилію. Правда, не всі готові відвідувати похоронні катакомби. Тут покоїться еліта міста вже багато століть. Це діячі культури, духовенство, місцева еліта. Ви проходите під землею, а на вас дивляться порожні очниці мумій, черепів, уламки кісток найвидатніших людей Палермо. Це екскурсія на любителя.

Госпіталь Beelitz

Просто старий німецький військовий шпиталь. Він активно працював у період Другої Світової. Зараз він повністю залишений. Кругом тліючі рештки меблів, оснащення, інструментів та ліків. Подекуди валяються пожовклі халати з плямами крові.

Ще кілька страшних містечок

  • Знаменитий Празький цвинтар у Єврейському кварталі. Тут ховали «шарами» заради економії місця. Понад 100 тисяч людей поховані одні над іншими.
  • У Того (Африка, Тоголезская Республіка) є справжній ринок Вуду приладдя. Знадобилася голова собаки для ваших окультних практик? Тоді вам сюди.
  • Страшні воскові фігури Якуба Хадравы можна розглянути в тьмяному світлі церкви Святого Георгія (Чехія).
  • Мексиканська мумія немовляти, музей Гуанахуато. Це пам’ять про страшної епідемії холери 1833 року.

Сподіваємося, ми не сильно вас налякали?


Підпишись на оновлення блогу і отримуй свіжі статті на пошту
Завантаження…
Натискаючи кнопку «Підписатися»,ви даєте
згоду на обробку своїх персональних даних

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вам також може бути цікаво


Селище Бурштиновий Калінінградській області — чим зайнятися, що подивитися

Рибна село в Калінінграді — що це таке і водиться там рибка

Парк мініатюр в Калінінграді — шедеври російської архітектури в Південному парку