Більшість мандрівників прагнуть до великих популярним містах. Є, звичайно, відчайдушні шукачі гострих відчуттів. Їх цікавлять якісь дивовижні печери, непролазні ліси, ночівлі під відкритим небом на -35С. Чим далі від цивілізації, тим краще.

Але, погодилися б ви відвідати саму звичайну маленьку село? Переночувати, пожити хоч пару днів самої звичайним життям самого звичайного її жителя? Звучить нудно. Зовсім ні, якщо йдеться про одне з сіл нашого сьогоднішнього списку.

1. Аогашима, Філіппінське море

Це село і його жителі — найхоробріші в світі. Всього 200 чоловік, які живуть в центрі вулканічного кратера. Про цьому місці довго не знали навіть картографи. Одні в морі, на вулкані… Хочете тут день пожити?

2. Монемвасія, Греція

Цікавим туристам її не нейти. Поселення сховалося високим кам’яним островом. Відділення відбулося в 375 році. Тоді було страшне землетрус, після нього утворилося безліч скельних островів.

3. Монастир Путгаль, Індія

Це монастир, але ми все одно включимо його в наш список. Знаходиться прямо в скелі, біля входу великої печери. Вважається, що він був заснований приблизно до XII століття. До 1800 року про нього взагалі не знали. Настільки самотньо жили ченці.

4. Исорток, Гренландія

Ця село рекордсмен. У неї є власний супермаркет. Населення Исортока — 64 людини. Крім супермаркету — сніг, погана погода, льоди. До речі, відмінна реклама для мережі супермаркетів.

5. Село Гасадалур, Данія

Всього 16 осіб. Селище розташоване на скелях. Повідомлення з цивілізацією з’явилося відносно недавно — з 2004 року. Правда, до тунелю вас чекає підйом на 400 метрів в скелі. Важко, напевно, після побачення проводжати дівчину з цього села додому.

6. Хуакачіна, Перу

Хуакачіна — одне з найбільш посушливих місць нашої Планети. Тут всього-96 жителів. Але, тут є ще один готель, магазинчики, місцеві підприємці і навіть бібліотека.

7. Обрив Бандиагара, Малі

Це маленьке плем’я не відчуває своєї відірваності. Вони будують будиночки з кольорової глини, вівтарі та власні храми. Навіть супермаркети не потрібні племені Наздоганяння.

8. Андредал, Норвегія

Місце казкове. Так і хочеться сказати «от би мені тут жити!». А тепер подумайте: 100 сусідів, ще 500 кіз. У вас не такий великий вибір продуктів — козине молоко, козиний сир, і козяча ж ковбаса. І їх комбінації. До 1998 року були побудовані дороги. А раніше дістатися можна було тільки на човні.

9. Фуроре, Італія

Це поселення ховається всередині фіорду. Кожен будиночок, пофарбований у дуже яскравий колір. Це потрібно для того, щоб селище можна було розрізняти з великої відстані.

10. Сапа, В’єтнам

Миле, відокремлене містечко. Люди ведуть одноманітний спосіб життя, але зв’язок з «великою землею» є. Вони вирощують рис, готують овочі та фрукти на продаж. А потім повертаються в свою казково-гарне село.

Вам захотілося потрапити в одне із цих місць? Нам дуже хочеться! Можливо, скоро опублікуємо статті і наші фото цих відокремлених містечок.

Заходьте до нас на сайт частіше. У нас ще багато цікавої та корисної інформації!


Підпишись на оновлення блогу і отримуй свіжі статті на пошту
Завантаження…
Натискаючи кнопку «Підписатися»,ви даєте
згоду на обробку своїх персональних даних

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вам також може бути цікаво


Селище Бурштиновий Калінінградській області — чим зайнятися, що подивитися

Рибна село в Калінінграді — що це таке і водиться там рибка

Парк мініатюр в Калінінграді — шедеври російської архітектури в Південному парку