Відразу хочемо сказати: образити лижників ми зовсім не хочемо! Розповімо вам про те, як корови допомагають готувати лижні траси на деяких альпійських курортах.

Високогірні шотландські Highland cattle

Саме так називається порода друзів всіх лижників. Дуже незвичайний спосіб придумали на курорті Лех в Альпах. Тут готувати схили до сезону катання допомагають корови. Звичайно, це не прості, а високогірні шотландські корівки. Їх не лякають ні кривизна схилів ні відкритий простір.

Автор ідеї 72-річної Міхаель Манхарт, директор компанії, яка управляє мережею гірських канатних доріг.

За його порадою на траси випустили 23 тварин. Всього за кілька місяців вони зуміли повністю зжувати чагарники, потоптати схили. Тим самим були вирівняні доріжки, а сніг став краще прилягати до поверхні землі. Так знижується ризик сходження лавини і вигідно вирівнює трасу.

Експеримент визнано вдалим, так що було вирішено випустити ще 7 тварин. Дуже дешевий, екологічний, швидкий спосіб. Для самих «помічників» така робота тільки в радість. Вони знаходяться в звичному середовищі, добре харчуються, дихають свіжим альпійським повітрям. Відмінне рішення для всіх, ми вважаємо.

Нагадуємо, що Лех перебуває з австрійської сторони Альп, земля Форарльберг. Вважається одним з кращих альпійських місць для активного відпочинку. Тепер у нього великі шанси стати найкращим.

Дякую що читаєте нас. До зустрічі!


Підпишись на оновлення блогу і отримуй свіжі статті на пошту
Завантаження…
Натискаючи кнопку «Підписатися»,ви даєте
згоду на обробку своїх персональних даних

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вам також може бути цікаво


Гірськолижні курорти Німеччини — найкращі схили в Альпах

Гірськолижний курорт Фельдберг — колиска зимового спорту Німеччини

Гірськолижний курорт Райт-им-Винкль – серце баварських Альп