Привіт, друзі. Сьогодні розповідь не про подорожі по країнах і містах, а про те, як я вирішила взяти участь у фотоконкурсі та, що з цього вийшло. Фотоконкурс проходив у моєму місті Дубна. Тема спортивна — «Я і мій велосипед». До речі, в 70-ті роки моє місто назвали містом велосипедистів.

Я говорила, що Дубна — наукоград, а велосипед, якщо вірити вченим, розвиває інтелект. У нас багато пересіли на великий — це і приємно, і тримає в тонусі, і пробок в місті менше. Керівництво міста всіляко підтримує спортивні починання. Дивишся і у нас спорт стане не тільки модою, але і спосіб життя.

Як ви думаєте, що може спільного у всіх цих речей на фотографіях?

Фото ближче, щоб ви змогли роздивитися краще.

Так, майже на всіх предметах однакова напис — Телеком МПК, інтернет провайдер в моєму улюбленому місті Дубна.

Але не тільки ця напис це все об’єднує. А те, що я виграла в конкурсі на кращу фотографію на велосипеді!

Тепер по порядку

22 вересня був Всесвітній день відмови від автомобіля. В честь цього дня ТМПК влаштував акцію та фотоконкурс.

Конкурс полягав у тому, що треба було викласти в instagram свою фотографію з велосипедом, вказати пару хештегов і чекати результатів.

Я подумала, а чому б і ні. Виконала всі умови і благополучно забула до 21 вересня. Увечері 21-го прям щось кольнуло мене, згадала про конкурс, залізла в instagram і бачу новину про мою перемогу. Посіла 2-е місце!

Взагалі Тмпк любить спілкуватися зі своїми абонентами. Навесні вони запросили нас пограти з ними в пейнтбол. Було дуже весело. Про гру я написала тут.

Ось ця фотографія перемогла. Мені якраз на День Народження в серпні подарували велосипед і я з ним сфотографувалася. Щаслива фотографія))

І спасибі Аллі! Адже саме вона зробила цю фотографію на велосипеді

Ну а тепер похвалюся, що мені вручили за перемогу)

А виграла я ергономічний столик для ноутбука. Як раз думала про його купівлю кілька місяців. А тут він сам до мене прийшов!

Тепер у мене є ще одне робоче місце. Статті про подорожі будуть ще цікавіше.

Столик зручний, легкий, багато варіантів фіксацій ніжок.

Крім столика, мені подарували ще купу всяких приємних дрібниць. Щоб їх отримати, потрібно було будь-якому клієнту ТМПК 22 вересня з 9 ранку до 12 дня приїхати в офіс компанії на велосипеді. Погода була сама мерзенна, яка може бути восени: вітряно, холодно і до того ж лив дощ. Але я дуже хотіла столик, і в 10 ранку, незважаючи на капосну погоду, осідлала свого коня.

Біля офісу призерів та інших учасників вже чекали співробітники та нагороджували призами. Кулька у мене, до речі, відразу вирвався на свободу і полетів.

Біля офісу під дощем

Мене як призера запросили в офіс, де і вручили столик і інші приємності.

Нагородження

Крім столика мене нагодували енергетичних сніданком і вручили пакет з подарунками.

У пакетику було:

  • Флешка-браслет. Це прогумована смужка, з одного боку якої знаходиться usb роз’єм. Закріплюється на зап’ясті. Дуже зручно і не втратиш. Мені такі штучки дуже подобаються)
  • Зовнішній акумулятор для зарядки гаджетів. Корисна річ у наш час. Без нього майже нікуди. Особливо потрібен в подорожах. Вище за посиланням я дала варіант з більшим обсягом.

Подарунки

  • Закладка. Може як за помахом чарівної палички ставати браслетом. Злегка вдаряєш про кисть руки, і вона сама обхоплює зап’ястя. У мене така була в 90-ті роки – подарунок з Німеччини. Я її обожнювала. Вона з часом загубилася і було шкода. Тепер у мене є нова)
  • Брелок з ліхтариком і кубик з контактними даними ТМПК. Така нагадування про себе)

Подарунки

  • Кружка, яблуко і біойогурт. Ще була печенька, але я її з’їла. Ще був повітряний кулька, але і він полетів, поки я їхала назад додому.

Подарунки

Так, ще подарували магнітик з виграшною фотографією. Тепер він красується на холодильнику серед «трофейних» магнітиків з подорожей.

Ну ось ніби і все подарунки. Усі потрібні, всі зручні, всі корисні. Я задоволена)))

До речі, біля столика є один мінус — з ним зручно валятися на дивані і я хвилююся, не замінить ця нова звичка поїздки на велосипеді і подорожі.

Ось такий у нас провайдер. А який у вас? І наскільки він вас любить?))

З повагою, Галина Суботіна


Підпишись на оновлення блогу і отримуй свіжі статті на пошту
Завантаження…
Натискаючи кнопку «Підписатися»,ви даєте
згоду на обробку своїх персональних даних

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вам також може бути цікаво


Як я викрила шпигуна і врятувала секретні документи

Новий дизайн на нашому блозі! Зацініть:)

Яку Різдвяну пісню заспівати на Новий Рік за кордоном