Привіт, друзі. Наприкінці минулого тижня у мене був дивовижний вечір — я викривала американського шпигуна і рятувала секретні матеріали однієї інтернет компанії.

Як це все сталося і чи було це насправді? Розповідаю по порядку.

30 вересня, в день Інтернету в Росії мій дубненський провайдер Телеком МПК вирішив в черговий раз побалувати своїх абонентів. 2 тижні тому компанія провела фотоконкурс «Фото з велосипедом», де я зайняла 2 місце і виграла купу призів.

Цього разу для нас була організована гра — квест «Місія здійсненна».

В одній з наших статей ми розповідали, як сходили на квест гру. Цей квест виявився іншим. Щось середнє між Зарницей і Біжить Містом.

Збір гравців був призначений на 19:00. Місце зустрічі прийшло смс-кою від таємного агента за кілька годин до початку гри. Всіх розподілили по командам. Того, хто прийшов на гру один, «підселяли» до інших команд. У підсумку, всі були задоволені. Моя команда складалася з трьох осіб: я, студент Руслан і досить активна дівчина Маша. Наперед скажу, що Маша задавала тон нашій команді і дуже спритно отгадывала загадки.

Місце зустрічі

Роздача футболок капітанам команд

На кожну машину потрібно було прикріпити розпізнавальні прапорці

Перед стартом

Коли всі гравці розподілилися по командам, провідні гри пояснили правила.

Уважно слухаємо провідних

Легенда гри: в офісі ТМПК завівся кріт — американський шпигун. Він краде секретні документи і таємно передає їх американської розвідки з метою пердать нові інтернет-технології. Наше завдання виявити цього шпигуна, непомітно від нього замінити вкрадені їм документи на фальшиві, а справжні повернути в офіс.

Після пояснення гри і правил (не порушувати ПДР і не бігати по ескалаторах), кожній команді видали конверт з першим завданням.

І тут почалося…

Гравці ринули до своїх машин. Хвилина — і на стоянці нікого не залишилося.

Гонка почалася

Одне скажу точно — давно я так не бігала. Я граю в Біжучому Місті вже 7 років поспіль, але там ми протягом дня ходимо по місту і отгадываем загадки. Ключове слово «ходимо». Тут же я не очікувала такого темпу — довелося швидко підлаштуватися. Якщо я не вела машину, то бігала й шукала відгадку.

Всього було 5 завдань. Над деякими ми поламали голову. В одному з таких непростих завдань спочатку треба було зрозуміти, що нам потрібна азбука Морзе, а потім за допомогою азбуки дізнатися адресу наступного завдання. Не кожен знає азбуку Морзе, — допоміг інтернет)

Взагалі, зараз майже в кожній грі типу такого квесту або міського орієнтування, як Біжить Місто, неможливо обійтися без інтернету. Часто загадки можна вирішити тільки з його допомогою. Поки не вирішила для себе, добре це чи погано. Раніше сподівалися на ерудицію, готувалися, читали. А зараз потрібно всього лише швидко юзати в мережі і правильно підбирати ключові запити.

Це було філософський відступ. Повертаюсь до гри.

Ще одне завдання було таким: знайти в офісі стікери жовтого кольору, у них підказки до наступного завдання. Коли ми зайшли в офіс, інші команди вже нишпорили по всьому кабінету в пошуках підказок.

Пошуки стікерів

Шукаю стікери на стелі

Інше завдання — в ТЦ «Маяк». Ми отримали опис зв’язкового. Так от, у нього потрібно було непомітно підмінити конверт з документами на помилкові. Зв’язкового ми знайшли, він сидів в офісі ТМПК і ніби не помічав нас. Документи лежали рядочком… Мене як капітана відправили робити підроблення.

Камера мене спіймала в торговому центрі

Начебто гра, і я головою розумію, що не повинні мене схопити за рукав, а серце все одно билося, як ненормальне. А раптом спіймають? А раптом…

Але ні, обійшлося. І у нас на руках нове завдання, яке ми швидко і успішно пройшли.

У підсумку, 5 завдань і півтори години захоплюючої гри пролетіли як одна мить.

На фініші, в кафе нас чекали нагородження та святкову вечерю — піца, закуски, соки, чай та інші напої.

Нагородження

Моя команда на дивані зліва

Святкова вечеря

Ми не зайняли призового місця, але отримали величезне задоволення від гри! У всіх гравців горіли очі, і всі ми були готові за першим помахом руки кинутися грати далі.

Учасники гри

А ви грали в такі квести чи може в інші активні ігри? Буде приємно дізнатися ваш досвід.

З повагою, Галина Суботіна


Підпишись на оновлення блогу і отримуй свіжі статті на пошту
Завантаження…
Натискаючи кнопку «Підписатися»,ви даєте
згоду на обробку своїх персональних даних

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вам також може бути цікаво


Як я прийняла участь у фотоконкурсі і що з цього вийшло

Новий дизайн на нашому блозі! Зацініть:)

Яку Різдвяну пісню заспівати на Новий Рік за кордоном