Запчастини VOLVO

3-31-2021

Volvo – шведська стійкість

Вольво з’явилася дивно. Жодна автомобільна марка не створювалася таким екстравагантним способом: в день Якоба в стокгольмському ресторані під хорошу випивку. Кілька ентузіастів зібралися в одну компанію і назвали компанію теж по-раздолбайскій: “вольво” перекладається з латині як “я качусь”. І Вольво покотилася. Вже в 1927 році компанія була заснована юридично, а в 1935 по Швеції котилося 10 тисяч машин. Ви можете придбати запчасти volvo за кращою ціною.

Оцінивши можливості і шанси на ринку, рада директорів вирішила створити в 1928 році власні важкі вантажівки. Черговий експеримент став настільки вдалим, що з 1931 року і до цього дня марка залишається лідером Європи в сегменті вантажних машин.

У 1950-ті інженери взялися за створення сімейних універсалів і з тих пір всі легкові автомобілі Вольво орієнтовані саме на сімейний транспорт. Природно, сімейний автомобіль просто зобов’язаний бути безпечним, так що інженери знову сідають за столи і вкладають максимум в безпеку машини в будь-якій ситуації. До 2010-х років саме Вольво вважалася еталоном безпеки, з блиском проходило будь краш-тести, рятувало пасажирів в аваріях і створювало марці унікальну репутацію.

З 2000-х марка приймається за випуск сімейних і представницьких позашляховиків, представляє в Детройті XC90 – свій перший SUV. відділення легкових авто продано корпорації Ford, завдяки якій виходить спортивний S60 на спільній платформі. У нашому каталозі запчастин Вольво є всі деталі на ці моделі.

Сьогодні компанія трохи поступилася позиції – але це тільки візуально. Насправді після приєднання до Форду марка просто перейшла в іншу площину і тепер є частиною одного супергіганта, виконуючи в ньому свою важливу роль – роль експерта з безпеки.

Як купити запчастини VOLVO

У каталозі ви можете купити запчастини VOLVO всіх моделей і обсягів двигуна з 1980 року. Сьогодні навіть найдорожчі моделі VOLVO можна обслуговувати самостійно, тому ми зібрали доступні запчастини для цієї марки в одному каталозі і пропонуємо їх вам.

На сторінці VOLVO представлені доступні моделі. Вам залишається вибрати двигун і рік випуску автомобіля. Після цього виберіть категорію запчастин VOLVO – вам відкриється список сумісних деталей. Деякі модифікації ВОЛЬВО побудовані на одній платформі, багато запчастини підходять декільком машинам.

Щоб купити деталі ВОЛЬВО з гарантією сумісності – зателефонуйте нам і слідуйте підказкам менеджера. Крім безкоштовної консультації по запчастинах VOLVO ви отримаєте поради щодо вибору вартості запчастин для ВОЛЬВО вашої моделі.

Співробітник допоможе по вашому запиту знайти аналоги запчастин ВОЛЬВО, відправить список на електронну пошту. У прайсі аналогів ВОЛЬВО будуть вказані ціни для порівняння. Так само радимо підібрати по ВИН запчастини ВОЛЬВО – фахівець магазину самостійно підбере за кодом потрібні артикули.

Запчастини для VOLVO пропонують багато виробників, від світових гігантів до невеликих приватних заводів. Завдяки високій популярності марки власники завжди знайдуть в прайсі деталі VOLVO за вигідною ціною. Ми гарантуємо оригінальність запчастини, надійність постачальників і наявність сертифікатів якості.